Türkçe | English
Anasayfa | Hakkımızda | Ürünler | Ink Academy | İnsan Kaynakları | Satış Noktaları | Site Haritası | İletişim  
Kullanıcı Adı: Şifre:
INK ACADEMY HAKKINDA
 
Ink Academy nedir?
Ink Academy Hubergroup bünyesinde, baskı ile ilgili teknik konularda yüksek standartlarda eğitimler sağlayan bir programdır. Aynı zamanda iş ortaklarımızın kendi işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak iş ve yönetim becerileri eğitimleri de Ink Academy çerçevesinde yer alacaktır.
 
Ink Academy ne değildir?
Ink Academy Hubergroup ya da diğer herhangi bir markanın ürün tanıtımının yapılacağı, eğitim adı altında yapılan
tanıtım toplantıları değildir.
 
Kimler katılabilir?
Ink Academy’e tüm Hubergroup Türkiye iş ortakları katılabilir. Ayrıca ilgilenen tüm matbaaların üretim, teknik, satın alma bölümlerindeki  kişiler teknik eğitimlere; hem matbaaların hem de dağıtıcı olarak çalışan firmaların satış, pazarlama, yönetim bölümündeki kişiler iş ve yönetim geliştirme eğitimlerine katılabilir.
 
Eğitimler nerede yapılıyor?
Genele açık eğitimler Michael Huber Türkiye Genel Merkezinde bulunan ve Ink Academy Türkiye eğitimleri için özel düzenlenmiş seminer salonunda ve Türkiye' nin çeşitli illerinde yapılmaktadır. Ayrıca talep eden matbaalar için, kendi yerlerinde, kendi ihtiyaçlarına özel eğitimler düzenlenmektedir.
 
Eğitimler ücretli mi?
Ink Academy eğitimleri tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de ücretlidir. Sizlerin de takdir edeceğiniz gibi, yüksek standartlarda bir eğitim yüksek maliyetli bir iştir. Bu maliyetin bir kısmını Hubergroup olarak biz kendi kaynaklarımızdan karşılıyoruz. Bir kısmını da katılımcılarımızdan alıyoruz.
Bu programın başarısı ve sürekliliği için sizin vereceğiniz destek çok önemlidir ve makul seviyedeki eğitim ücretlerini, karşılığında alacağınız yüksek standartlarda eğitim için memnuniyetle destekleyeceğinize inanıyoruz.
• Eğitimler Huber binasının 5. katında bulunan eğitim salonunda gerçekleştirilmekte olup, kişi sınırlaması 15’dir.
• Firmalara özel eğitim programları için bilgi alınız.
 
Nasıl katılabilirim?
Ink Academy eğitimleri açıldıkça size bilgi göndermemiz ve sizi   programa dahil etmemiz için, lütfen aşağıdaki e-mail adresine ya da faks numarasına, Ink Academy kayıt başlığı ile mesaj göndermenizi ve mesajınızda eğitime katılmasını istediğiniz ya da önerdiğiniz kişilerin, isim, telefon ve e-mail adres bilgilerini bize iletmenizi istiyoruz.
 
E-mail adresi: tr.inkacademy@hubergroup.com
Huber Türkiye faks numarası:0 212 670 34 37
 
 
Hepinizi Ink Academy programında görmek dileğiyle, iyi çalışmalar diliyoruz.
Hubergroup Türkiye
 
 
 
 
 
« Ocak »
Pa Sa Ça Pe Cu Cu Pa
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
hubergroup Turkiye © 2015 Ikitelli Keresteciler Sitesi 4-A Blok Huber Binasi ISTANBUL Tel :0(212) 670 34 34