Türkçe | English
Anasayfa | Hakkımızda | Ürünler | Ink Academy | İnsan Kaynakları | Satış Noktaları | Site Haritası | İletişim  
Kullanıcı Adı: Şifre:
HAKKIMIZDA


Merkezi, Almanya Münih'te bulunan HUBER GROUP;

1765 yılında kurulmuş köklü bir aile firmasıdır. Almanya dışında 200'ün üzerinde şube ve mümessilliğe sahip HUBER GROUP, üç tanesi Almanya'da olmak üzere İsviçre, İtalya, İrlanda ve Kanada'da fabrikalara sahiptir.

HUBER GROUP başarısını KNOW-HOW ve MÜŞTERİYE YAKINLIK sloganı ile yakalamıştır. 2006 yılı itibarı ile HUBER GROUP, Hindistan kökenli ve Hindistan'da dört fabrikası bulunan MICRO INKS firmasının da %75'ini satın alarak büyük hissedarı olmuştur.

Türkiye piyasasına, büyük sermayedarı hubergroup olmak üzere, Michael Huber Türkiye ismi ile, matbaa sektörünün beklentilerine cevap verecek alt yapıyı detaylarıyla araştırıp oluşturarak, 2000 yılından bu yana Türkiye matbaa sektörüne kaliteli hizmet sunmaktadır.

Michael Huber Türkiye her ölçekteki matbaanın üretim beklentilerine cevap verecek ürün yelpazesi ile hizmetinizdedir.

Satış sistemini matbaa ve bayiye ulaşım olarak seçen firmamız ayrıca İstanbul dışındaki bayileri aracılığı ile satış organizasyonunu gerçekleştirmektedir.
 
 
Müşterilerimizin baskıda ihtiyaç duyabilecekleri yüksek teknoloji ile üretilmiş mürekkep ve yardımcı malzemelerimiz dışında, teknik konudaki ihtiyaçlarını karşılamak amacyıla, 2008 Ağustos ayında INK ACADEMY Eğitim departmanımı faaliyete geçirerek, basım ve matbaa sektörüne kaliteli baskı bilincini kazandırmayı hedeflemektedir.

Vizyon
Üstün kaliteye sahip matbaa ürünlerini en uygun koşullarda sunmak...

Misyon
Hubergroup'un, Türkiye'de ve bölgede, uluslararası markalarla rekabet eden konumunu güçlendirmek, Türkiye'deki liderliğini geliştirerek sürdürmek...

Değerler

       * Dürüst olmak ve ticari etiğe uygun çalışmak

       * Müşterilerine ve iş ortaklarına karşı şeffaf olmak

       * Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak

       * Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermemek

       * Sürekli gelişime odaklanmak

       * İşin gerektirdiği tüm sorumlulukları eksiksiz yerine getirmek

 

hubergroup Turkiye © 2015 Ikitelli Keresteciler Sitesi 4-A Blok Huber Binasi ISTANBUL Tel :0(212) 670 34 34